uskutečněné akce

390 - Úvodní společný víkend projektu PATRON

25.-27.4.2014

Šlo o víkend seznamovací, ale v tomto případě šlo o sdílení adrenalinových, mírně turistických, ale taky kulinářských a dalších zážitků partou chlapů – patronů a skoro chlapů – klientů několika dětských domovů z Jihočeského, Plzeňského, Libereckého a Ústeckého kraje.

Páteřním zážitkem byl sjezd kusu Sázavy na raftech, následoval pěší pochod zpět do Mařanova mlýna, kde vše začalo i k zármutku většiny účastníků i končilo.

Zdánlivě nesourodé společenství chlapů všech možných profesí a učňů i studentů různých oborů zážitky stmelily a tak celý Víkend na Mařanově mlýně proběhl ve znamení velké pohody. Společné chvíle plné netradičních zážitků se volně mísily s obyčejným posezením i povídáním u ohně, grilu i u společného stolu a tahle směsice dílčích zážitků nakonec poskytla všem dobrý odrazový můstek k zážitkům dalším.

Ty už ovšem budou z velké části bez naší režie.

O tom, jak tenhle první společný víkend na účastníky zapůsobil, si můžete udělat obrázek jak z fotografií, tak ze slov, jimiž reagoval na akci po návratu kluků Radim Koreš, vedoucí vychovatel DD Polárka v Písku:
Ahoj Karle,
Kluci se vrátili z víkendu nadšení. Každý má svého patrona. Jirka mi volal už o víkendu s tím, že jeho patron by se mnou chtěl mluvit. Pýchu v jeho hlase bych ti přál slyšet. Společné setkání proběhlo teď ve středu a měl jsem z toho dobrý pocit.
Díky a přeji jarní jaro
Radim

…a mě už zbývá jen se k Radimovu přání připojit a doufat, že pokračování bude stejně vydařené.
Jako dubnový start.

Karel Navrátil o.s. Múzy dětem a projekt PATRON

Účastnící:
Patroni a kluci ze čtyř krajlů ČR a členové projektového týmnu PATRONa
(Lukáš, Josef, Václav, Evžen)Obrázek o akci si můžete udělat v našich fotogaleriích na Google+ a Facebooku.

Středočeský krajEvropský sociální fond v ČRProjekt

Vlastní stránky

Další podobné akce (výjezdy):

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz