echo

Odezvy dračí: Patroni

21.5.2018

Pavel Jurenčák:
"... jste úžasní!

Celý den jste měli perfektně připravený - stanoviště pro děti byly zábavné a rozmanité - ať už kouzelník, logické hlavolamy, bubny, žonglování, bič, atd.. Děti sbíraly razítka a viditelně si to užívaly.

Hodnocení z pohledu patrona:
Bylo moc fajn, ze jsem s Davidem mohl strávit celý den. Bylo to přirozené a myslím příjemné pro obě strany. Z tohoto pohledu perfektní akce patron/kluk!
..."


Martin Budina:
Musím Tobě a všem Tvým kolegům, přátelům, umělcům a dalším pomocníkům složit obrovskou poklonu za to, co děláte a jak to děláte. Byl jsem z celého dne a jeho průběhu nadšen. Myslím, že přesně tato dobrovolnická práce má smysl, má přínos pro obě strany. Co jsem sledoval, přičemž jsem se snažil být opravdu stále někde poblíž sektoru Múz a spřízněných organizací, většina dětí si ten den skutečně užívala, jakkoliv je pochopitelná jejich únava z cestování a horkého dne. Myslím, že všechna stanoviště byla zajímavá, sám jsem se na některých zastavil.

Moc se mi líbilo, že Vaše činnost se neobrací ostatním zády, jakkoliv by mohla být směřována výlučně na děti z DD, ale vlastně šlo o relaxační zónu, kterou mohl navštívit kdokoliv a dostat se tak do kontaktu s informacemi ohledně činnosti Vašich organizací a s dětmi s DD. Fakt pozitivní pohled pak byl na jednotlivá stanoviště, kde se míchaly děti z různých DD a děti, které přišly do Žlutých lázní s rodiči. K organizaci tak nemám v podstatě žádnou připomínku. Dobře pojaté bylo získávání razítek ze stanovišť s následnou odměnou za dárek. Škoda jen brzkého odjezdu většiny DD, jakkoliv chápu, že před sebou mnohé měly dlouhou cestu...
Pokud jde o zapojení nás patronů a kluků do organizace, měl jsem z celé akce dobrý pocit. Ačkoliv jsem sebou kluka neměl, byl jsem rád za to, že jsem mohl potkat ostatní patrony a jejich kluky, které jsem poznal na seznamovacím víkendu. Zároveň sem rád, že jsem odměnu za pomoc mohl věnovat Múzám. Závěrem bych Ti chtěl nabídnout pomocnou ruku při dalších akcích. Skutečně mi podobné akce dávají smysl a rád se budu podílet, pokud to bude v mých časových možnostech, na dalších akcích. Jo a ještě něco! Vlastně i díky té akci jsem zaznamenal činnost Dobrých víl dětem a poznal další sympatické dobrovolníky :-)
Díky za krásný den!

Dan Šenkýř:
Ahoj Karle,
spíše by to mělo být naopak - tedy my ti děkujeme, že jsme vůbec mohli být součástí vaší akce.
Bylo to velmi inspirující a hlavně je to velmi potřebná věc. Moc díky za to co děláte.
Co se týče organizace, za mne to bylo na jedničku, protože se ihned zapojili i kluci z DD a vše šlo jako po másle. Můj Tomáš z DD Nové Strašecí si to velmi chválil a pak když jsem to rezebírali, tak říkal, že bylo super vidět, jak se taková akce organizuje atd. Což je ten největší přínos pro tyto děti. Dostali i odpovědnost za sebe při práci a musím říci, že skvělé. Velmi rádi se zase zúčastníme a pomůžeme :)) děkujeme za vše, co děláte.
Dan a Tomáš

Rotary klubProjekt

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz