echo

Sametové posvícení: Děkujeme!

18.11.2021

Drahé a drazí,
chtěla bych vám všem moc poděkovat, protože na to nakonec v chaotickém závěru bohužel nedošlo. Byli jste fakt skvělí! Uvidíte sami, až budou Hromádkovy fotky...

Musím ocenit invenci, kreativitu, trpělivost, výdrž a i fyzické výkony vás všech i lidí z vašich klik. Na to, jak málo jste měli všichni času se se svými maskami sžít a něco nacvičit, byly ty performance naprosto úžasné. Každá klika byla velmi výrazně osobitá, a o tom, že se neslévaly a byly výrazné a srozumitelné svědčí i první reportáže, které přikládám.

Je vidět, že na tiskovce stačí jeden novinář, když svou práci odvede dobře... (Vlastně za těch svých 5 let ani nepamatuju, že bych z reportáží v běžných médiích nebyla zklamaná kvůli extrémní stručnosti nebo nepochopení... tady je těch nepřesností nebo chyb jenom pár :) - to za tu podrobnost a pozornost věnovanou férově všem klikám vážně stojí!)

Popravdě se ještě vzpamatovávám, tak to nebudu natahovat, ale mám radost, že jsme to dokázali zrealizovat přes všechny časový presy a stresy.

Prozatím nechávám stranou všechny praktický otázky, který se valej hned vzápětí, jakože po sobě musíme uklidit v dílnách a zlikvidovat horu odpadu (a tím teď nemyslím přímo skládku Říp, ale zároveň ano, pořešit kam s laternama) - ale o jednu věc rovnou zatepla prosím: připravte si svoje reakce, komentáře, návrhy na zlepšení, kritiku pozitivní i negativní, ideálně to sepište sami za sebe nebo si udělejte v rámci kliky evaluační setkání a sepište výstupy z diskuse - chceme se sejít a evaluovat naživo, pokud budem zdrávi, nejlíp ještě koncem listopadu. Je důležitý, abychom se poučili z chyb a strašně rádi přizveme k diskusím o směřování posvícení i kohokoli z vašich klik, kdo by se chtěl na vizi nebo produkci podílet i dál.

Takže díky za boží zážitek a těším se na viděnou!

Průvod Sametové posvícení upozornil na palčivé problémy společnosti

Kateřina Ratajová
Sametové posvícení

Sametové posvícení

 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz