echo

Ohlasy dětí na naši návštěvu v DD "Racek" Benešov

25.2.2020

Vážený pane Navrátile a naši milí přátelé ze spolku „Múzy dětem„
další sobotní den - 1. února 2020 - na Racku se „Múzám“ moc povedl. Naše společné setkání opět proběhlo k oboustranné spokojenosti a opět nemělo chybu.

Program sestavený ze spousty pohybu, dramatizace písně, zpěvu, muziky, kouzelnických výstupů a milého povídání děti zaujal a velmi se líbil. Do všech těchto činností se děti bez problémů zapojovaly.

Díky příznivému počasí si děti na naší zahradě mohly vyzkoušet svou zručnost při žonglování a drobném „kouzelničení„.

Obrovský úspěch měla práce s korálky, výroba náramků, přívěsků a náušnic.

Děkujeme především Vám, pane principále, a všem ostatním členům spolku „ Múzy dětem“ za to, že nelitujete svého volného času. Přijedete za dětmi a dokážete pro ně připravit tak zajímavé aktivity.

Od našeho minulého setkání se skladba dětí podstatně změnila, ale ani malé děti se opravdu po celý den vůbec nenudily a okamžitě se zúčastnily všech činností.

Věříme, že jste u nás prožili hezký den a že se vám všem na Racku opět líbilo. O tom, že k nám rádi jezdíte a je nám spolu dobře svědčí i to, že naše spolupráce trvá už 12 let!

Těšíme se na další setkání a ještě jednou veliký dík za dar Vaší přízně!

S pozdravem
Mgr. Hana Urbanová ředitelka

Foto z Fotogalerie

Foto z Fotogalerie

Foto z Fotogalerie

Foto z Fotogalerie

Foto z Fotogalerie

Foto z Fotogalerie

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz