uskutečněné akce

Výjezd č.29 - DD Krnsko II (návrat)

19.10.2003

Návrat do DD v Krnsku byl i tentokrát ve znamení katastrofální akustiky v jídelně, hyperaktivity rošťáckých dvojčat Kuby a Dominika a počátečního chaosu. Navázání kontaktu s dětmi bylo ovšem usnadněno jak tím, že si nás většina pamatovala z jarní návštěvy, tak tím, že s námi jeli i pro ně známí herci. Archa, přesněji děti v roli zachránců zvířat na pomyslné arše, se osvědčila i tentokrát. Písničky fungovaly a děti si vynutily neustálé opakování písně Nezvaný host, která tu vznikla při předchozí múzické návštěvě.

Pavel Nový musel zodpovídat stálé dotazy na natáčení filmu „S tebou mě baví svět“, Kristýna Skalická a její harmonika byly permanentně obléhány, stejně jako Karel, jeho buben a pes Dixi. Hana Doulová se stala vrbou, její syn Vojta osudím archy a Johana Rezková nosičem nejmenších nezvedenců. Kouzelník i tady připoutal nevěřící oči všech věkových skupin včetně vychovatelů a herců, Ivana Trojana zas nejvíc obletovaly místní pubertální krasavice.

Fotbalová vložka se tentokrát konala za masové účasti dětí, řidiče Jardy i Ludvíka Procházky z Xantypy, který připravuje materiál o Múzách pro pro únorové číslo.

Závěrečný přesun zpěvu a dramatizovaných četeb do jednoho z obýváků vyprovokoval k účasti na četbě i řadu dětských interpretů.

Loučení nebralo konce, objevily se i slzy. Mrňata jsme nemohli dostat z auta, pršela pozvání k další návštěvě a děvčata nám volala sotva deset minut poté, co jsme ztratili Krnský DD z očí.

O jednotlivých smutných osudech, kterých jsme se letmo dotkli snad raději někdy jindy.


Návštěvníci/účastníci: Hana Doulová, Johana Rezková, Kristýna Skalická, Pavel Nový, IvanTrojan, Karel Navrátil

Video

Vlastní stránky

Další podobné akce (výjezdy):

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz