uskutečněné akce

Zelený čtvrtek - Benefiční bazárek v Potrvá (kavárna "POTRVÁ")

9.4.2009

Foto z akce Krásná, vkusně zařízená a víc než přívětivá divadelní kavárna POTRVÁ v Srbské ulici se stala už pár měsíců po svém otevření dějištěm malé, ale velmi příjemné akce. V rámci dobročinného bazárku shromáždili zdejší mladí herci a jejich přátelé spoustu hezkého oblečení, velikonočních ozdob, módních doplňků a dalších věcí. K těm Múzy přidaly knížky „Odložené životy“ a „Pohádky z jiných světů“, múzesa, výrobky dětí z dětských domovů a několik krásných výtvarných děl, věnovaných známými „múzáky“.

Celá akce, konaná pod záštitou Honzy Budaře, vyvrcholila módní přehlídkou. Její aktéři klasické přehlídky s divadelním nadhledem mírně parodovali a výsledný dojem byl skvělý.

Finanční bilance celé akce ještě není hotova, protože bazárek stále „dojíždí“ v prostorách naší kanceláře. Ale už teď lze konstatovat, že akce, domluvená jako generálka na podobnou akci vánoční, dopadla velmi dobře. Nejenže budou nějaké peníze na výjezdy za dětmi, že někteří malí šperkaři dostanou odměnu za své krásné šperky, ale všichni přítomní si odnesli víc než příjemné zážitky.

Za děti a Múzy posílám vřelé díky všem, kdo se na akci podíleli!!

Principál Múz Karel

Modelky: Anička Sedlická a Markéta Šárecká
Modelové: Jirka Chlanta a Martin Poláček

Kavárna POTRVÁ
Fotografie

Další podobné akce (výjezdy):

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz