uskutečněné akce

Benefiční festival Dolétání v pražském klubu Futurum

25.8.2011

Foto z akce Po 16. hodině se otevřely dveře pražského klubu FUTURUM návštěvníkům. Jelikož bylo krásné počasí, většina návštěvníků dorazila až v podvečer. Na akci nechyběl Múzí stánek, kde měli návštěvníci možnost podpořit projekt Korálky dětem zakoupením šperků z dílen jednotlivých dětských šperkařů.

V rámci festivalu vystoupily kapely Pan Dur, Blackout Incident, Svatbatereza, Chicken´s Flight, Notes from Prague a Genius. Prostoje mezi jednotlivými vystoupeními kapel vyplňovali naši milí Múzaci.

Poděkování tak patří především Paulovi Merildovi za kouzelnické vystoupení a Bobu Hochmanovi, který zkrášlil desítky návštěvníků svými barvami.

Pilotní akce se nakonec zúčastnilo přes 100 návštěvníků, což je pro start charitativního cyklu koncertů dobrý začátek.

Děkujeme všem, co přišli a podpořili tak nejen začínající mladé hudebníky, ale hlavně nás, tedy o.s.Múzy dětem. Další z díků patří Jakubovi a Ondrovi, kteří nás ohledně spolupráce oslovili, akci uspořádali a celou zorganizovali.

Těšíme se na akci příští, kterou bychom rádi uspořádali v prosinci.

Fotografie

Další podobné akce (výjezdy):

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz