uskutečněné akce

313 - Aukce ve prospěch projektu Život nanečisto

15.12.2011

Foto z akce V podvečer 15.12. se v příjemné kavárně 3+1 v pražské ulici Plaská začaly dít věci. Prostory kavárny se pozvolna měnily v aukční sál a kapacita míst byla rázem navýšena hned o několik desítek. Dražitelka Hanka si pečlivě psala poznámky k jednotlivým aukčním předmětům, Síma s Lídou měnily místnost na výstavní tak, aby si ještě před vypuknutím aukce mohli všichni účastníci prohlédnout předměty, jež na ně čekají. Vlastně téměř všechny.

Hned první bod aukce byl vlastnoručně upečený dort hlavních pořadatelek celé aukce – Símy a Lídy. Byl to ovšem jen závdavek – jakási ochutnávka, neb obě slíbily, že vydraživšímu upečou dle vlastního přání dort na míru. :-) Ve veselém duchu pokračoval celý večer, Hanka předvedla vynikající hereckou etudu na téma „ Já, dražitel“. Do svého hereckého čísla zakomponovala cokoli, co v rámci večera zaznělo – oblíbenými se tak stala – svatba, veliká chuť utrácet, nepřemožitelná touha vlastnit právě tento předmět… Zkrátka bavil se každý ze zúčastněných. Večer rychle utekl a na projekt Život nanečisto přinesl neuvěřitelných 42 850 Kč.

Za o.s. Múzy dětem zbývá obrovské díky všem dražícím i dražitelce, pořadatelkám a hlavně všem přispívajícím – těm, kteří věnovali svá díla či předměty zábavné, avšak patřičně doceněné. :-)

Za Múzy,
Marie


Dárci dražených předmětů:

Síma a Lída,Mííša & Roman, Damián, děti z dětských domovů , Kriskroskvintet, Darí Fejtková, Markéta, Antonín Mužík, Kocour, Katka Borovičková, Jan Hísek, Tara Selirová, Jozva Hyzný, Natálie, Honza Vlasák, Tomáš Jambor, Čulík, Ljuba Krbová, Krssak, Lukáš Tofan, Bára Kamínková, Anna Drdová, Petr Zwinger, Martin Patřičný,Tereza Šafránková, Jiří Zavřel a Janička.

kavárna 3+1
Fotografie

Další podobné akce (výjezdy):

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz