uskutečněné akce

Festival HABROVKA

1. - 2.6.2012

Foto z akce Dne 1. a 2. června se v Praze uskutečnil jubilejní 10.ročník festivalu Habrovka, a my jsme mohli být u toho. Počasí se vracelo zpět do aprílu, ale sprchu poskytlo jen v úvodu při přípravách areálu k otevření. Společně s ostatními neziskovkami jsme osídlili velký stan a vzájemným nákupem jsme se hned v úvodu podpořili. :)
Na scéně, kterou jsme měli možnost přímo z našeho "stánku" sledovat, se střídaly kapely různých žánrů a různě populární. Vyvrcholením pátečního dne byl bez pochyb koncert Dana Bárty, který předvedl, že si titul "zlatý hřeb večera" určitě zaslouží.
Od sobotních ranních hodin se po areálu festivalu pohybovaly snad stovky dětí a desítky rodin, náš milý bodypainter Bob Hochman se nezastavil do večera a kolem jeho stanoviště se neustále kupilo množství bledých tváří, které toužily po malování a příběhu, jímž Bob svá "díla" ověnčuje.

Celá akce byla milým zpříjemněním a dobytím sil pro všechny zúčastněné. Tolik milých lidí, krásných tónů, přívětivých slov a úsměvů zažít ve dvou dnech? To se jen tak nepodaří!!!

Moc děkujeme Klárce za přizvání k této akci, všem spolupodílícím se dobrovolníkům a organizátorům a především všem návštěvníkům za zájem o nás a naši činnost a za podporu, kterou nám i nákupem šperků a jiných drobností, projevili.

Za o.s. Múzy dětem,
Marie

Účastníci: Alice Kodýtková, Marie Zicháčková a Bob Hochman

Fotografie

Další podobné akce (výjezdy):

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz