uskutečněné akce

350 - Bazárky s Albertem

22.11.2012

Foto z akce Ve čtvrtek 22.11.2012 přijely do Barrandovských studií v Praze děti z dětského domova Sázava, aby prodávaly výrobky své i ostatních dětí z dětských domovů na Store manager´s day pro zaměstnance firmy Ahold. Uskutečnil se tak první z vánočních Bazárků s Albertem, který již v druhém roce organizujeme s Nadačním fondem Albert.

Spolu s tetou a strejdou přijeli 3 skvělí prodejci a obchodníci – Matouš, který oslňoval kupující svým pohotovým a rychlým jazykem, Dominik, klidná síla s neomylnou kalkulačkou v hlavě, a Barunka, co by z fleku vyhrála cenu prodejce roku, obzvláště v oblasti šperků dosahovala neuvěřitelných úspěchů… Všem třem se nakonec podařilo utržit přes 5000 Kč, prodat desítky věcí a to jen za přibližně dvě hodiny prodeje. I místní manažeři nejednou obdivovali jejich prodejní schopnosti a možná si ušlapaly cestičku na nějakou brigádku.. :) Teta i přes to, že si jí sem tam někdo chtěl odevzdat svůj kabát s naprostým klidem děti podporovala v prodeji a řídila prodej.

Kromě prodeje se děti zapojily snad do všech aktivit, které tam byly připraveny, ochutnaly místní dobroty a zaposlouchaly se do tónů zpěvaček Moniky Absolonové nebo Terezy Kerndlové. Výprava z DD Sázava nás opustila až po deváté hodině večer i s poctivě vydělaným honorářem, který se před Vánoci jistě bude hodit.

Moc děkujeme a snad zase někdy „navi“.

Za Múzy dětem,
Lucie

Nadační fond Albert
Fotografie

Další podobné akce (výjezdy):

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz