uskutečněné akce

384 - Zimní výjezd projektu PATRON

7. - 9.2.2014

Foto z akce V únoru se vydali kluci z dětských domovů, patroni a členové týmu PATRONa na další společnou cestu za zážitky a vzájemným poznáním. Tentokrát byla cílem a hlavním dějištěm šumavská chata Libínské Sedlo a kromě společných zážitků, na jejichž plánování se podíleli kromě členů týmu jak patroni tak kluci, došlo i na velmi „výživný“ interaktivní kurz finanční gramotnosti. Ten byl podnětný nejen pro kluky z „děcáků“ jimž byl především určen, ale i pro jejich patrony, kteří se z něj toho dozvěděli spoustu o klucích ale i o sobě samých.

To ale platí beze zbytku i o ostatních zážitcích. Kvůli absenci sněhu sice nedošlo na původně plánované sněhové záhraby ani na sněžnice a běžky, ale i tak toho účastníci zvládli spoustu. Šumavská příroda i prostory chaty a přivezené hudební nástroje, hry i filmy byly dostatečnou inspirací pro společné zážitky. K těm patřily i nezapomenutelné kulinářské požitky.

Jediné čeho lze litovat je fakt, že někteří patroni kluci a patroni nemohli z nejrůznějších příčin přijet.

Tak snad příště…

Účastníci:
Kluci - David, Dominik, Honza, Karel, Lukáš, Marek, Pepa, Štefan, Vojta
Patroni - Honza, Lubomír, Martin, Miloš, Petr, Robert, Valentin
Tým - Evžen, Joe, Lukáš, Václav

Projekt
Fotografie

Vlastní stránky

Další podobné akce (výjezdy):

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz