uskutečněné akce

448 - Veřejná prezentace projektu Patron v Ústí nad Labem

11.10.2017

Foto z akce V Dobrovolnickém Centru jsme pokračovali dalším krokem k razantnějšímu startu projektu v Ústeckém kraji. Tento kraj má nejvíc dětských domovů na počet obyvatel a logicky je zde spolu s Moravskoslezským krajem náš projekt nejpotřebnější.
Setkání, na němž jsme projekt s jeho manažerem Lukášem Talpou představili, se zúčastnili, kromě zájemců o patronství z řad chlapů, i zástupkyně ředitelky dětského domova Ústí - Střekov Kateřina Kepková a 17letý Michal ze stejného DD, sám zájemce o účast v projektu a vlastního patrona. Dvoučlenný štáb vyslala na setkání a do dvou domovů, kde projekt už jede i ústecká redakce ČT. Zájem přítomných o podrobnosti projektu byl takový, že jsme jen tak tak stihli zpáteční spojení.
Plodem setkání nebyly jen přihlášky kluků i potenciálních patronů, ale i naděje, že projekt v kraji z nejpotřebnějších najde živnou půdu a dostatek dobrovolníku a snad i firem, které by mohly PATRONa účinně podpořit.

Karel Navrátil

Projekt
Fotografie

Vlastní stránky

Další podobné akce (výjezdy):

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz