uskutečněné akce

451 - VKVA Vydařený Kouzelný Večírek Aukční (v Portheimce)

8.11.2017

Foto z akce Celodenní středeční déšť nám po zkušenostech z let a aukcí minulých nemile signalizoval, že návštěvnost pečlivě připravované 2. letošní aukce se může proměnit v přesilovku z naší strany.

Dlouho to vypadalo, že se obavy naplní, ale i tak jsme byli odhodláni si akci v krásném prostředí mezi skvělými díly užít. Lidí ale chodit pomalu začali, a protože to byli většinou známí a přátelé Múz, začali jsme netradičně a bez oficialit – kouzly Paula Merilda. Publikum v úžasu udržel i Bobeš Rössler s heligonkou a staropražskými písněmi, které případně podbarvovaly prohlídku vystavených děl několika opozdilcům.

A pak došlo i na aukci jejímž hybatelem byla i dnes dáma, tentokrát Ilona H. Večer se i díky ní vydařil náramně, ale zasloužily se o to všichni přítomní, včetně Jitky a Nikoly z DM a fotografa Pildy.
Díky vřelé a na shledanou na další a(u)kci ve středu 22.11. opět v Modré galerii Portheimky v 17:30 hod. Dražbu tentokrát doprovodí písněmi Krystýna Skalická s Míšou a minimalistickými etudami Toníček Novotný.

Karel Navrátil – principál Múz dětem

Galerie Portheimka
Fotografie

Další podobné akce (výjezdy):

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz