uskutečněné akce

453 - PPPÚ Podvečer Plný Překvapení a Úsměvů (3. aukce v Portheimce)

22.11.2017

Foto z akce Očekávání jsme tentokrát neměli přehnané. Třetí aukce v pořadí, většina oslovených se chystá na derniéru 6.12., to byly vstupní informace před další středeční kulturně charitativní a(u)kcí v Portheimce. Možná o to bylo potěšení ze skutečnosti větší.

Koncert začal vlastně už při přípravě sálu s dočasnou asistentkou Jitkou /jinak šéfovou blízkého obchodu dm drogerie/. Sál, pohoštění a vše k aukci potřebné jsme připravili jako dobře secvičený tým téměř bez potřeby slov. Prostě báseň. Příchod hlavních kulturních aktérů proběhl také jak podle švýcarských hodinek a s úsměvy radosti ze shledání i z očekávání příštího. Postupně začali chodit i další lidé se zájmem o vystavená díla i další kulturní pokrmy. Většinou šlo opět o tváře známe, takže radostná a důvěrná atmosféra gradovala. Protože jsme tentokrát začali hudbou Krystýny Skalické s Míšou Kalašovou, jež následoval v patách Toníček Novotný s bránicí otřásajícím etudami, byli všichni přítomní včetně opozdilců naladěni do vesela. Náladu jim nezkazilo ani stručné povídání o historii a smyslu činnosti Múz. Ve skvělé formě se ukázal i licitátor Paul lepšící se od aukce k aukci ...a výsledkem bylo kromě trvající dobré nálady i sedm vydražených děl a spokojenost na všech stranách, tedy i na straně pokladny Múz, podle níž budeme moci plánovat akce v dětských domovech na rok příští.

Na dernisáž 6.12. je připraveno dokonce trio sličných asistentek a avizované hudební duo Dekadent Fabrik doplní kouzelník a licitátor v jedné osobě Paul Merild a na závěr přidáme pár závěrečných písní z repertoáru Hazuky.

Těšíme se na Vás.

Karel Navrátil – principál Múz dětem

Galerie Portheimka
Fotografie

Další podobné akce (výjezdy):

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz