uskutečněné akce

478 - PATRON: Školení nových patronů (Zlenice)

5. - 6.10.2018

Foto z akce Souběh termínu školení s volbami způsobil menší účast patronů, ale i tak jsme jich s ředitelem DD Nové Strašecí Krškem potkali ve Zlenicích osm. Do penzionu Sázavka jsme dorazili / i s paní Krškovou/ v sobotu ráno těsně po snídani. Patroni už měli za sebou páteční seznámení, shlédnutí filmu “Sbohem děcáku” a večerní debatu s Evženem a Lukášem, z níž mimo jiné vzešly i dotazy, jimiž nás zasypali. Otázky to byly do značné míry zasvěcené svědčící o snaze porozumět výchozí situaci kluků a jen s minimálními stopami po obecně vžitých mýtech o dětských domovech připomínajících dobu Olivera Twista, nebo “domovy” minulého režimu. Saša Krško byl patrony evidentně inspirován a ti zas námi poskytované informace pozorně vstřebávali a zpracovávali v další a další otázky. Původně plánovaných 90 minut se tak protáhlo na tři hodiny. Po obědě, už bez nás dvou pokračovalo zasvěcování do podstaty a limitů patronství.

Opět jsme se setkali s partou výjimečných chlapů, kteří se už těší na listopadový seznamovák s kluky a mají dost odhodlání i předpokladů, aby nastartovali další úspěšné patronské vztahy.

Projekt
Fotografie

Vlastní stránky

Další podobné akce (výjezdy):

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz