echo

Dozvuky nadšení a radosti dětí z letošní akce Na dračích lodích k létu

2.6.2024

DD Vrbno pod Pradědem
Zdravíme z Vrbna.
Tak jako každý rok se děti těší na dračí lodě, aby si změřily síly s ostatními, tak každý rok se nám moc akce líbí a jsme nadšeni. Vždy vše super připravené. Vůbec nám nevadí, že ráno vstáváme po třetí hodině a ve čtyři hodiny vyjíždíme z Vrbna. Zpět na domov se dostaneme kolem půl deváté večer. Takže celkem náročný den. Ale to nám vůbec nevadí, vždy to stojí za to.

Přeji pěkný den a už se moc těšíme na příští rok.
Komárková Pavlína


DD Ústí – Severní terasa
Dobrý den,
sobotní dračí lodě jsme si moc užili. Atmosféra byla, jako vždy skvělá a počasí nám přálo. Děti byly nadšené a velmi kladně hodnotili i doprovodný program. Za děti a celý kolektiv DD Severní Terasa moc děkujeme za možnost se této akce pravidelně účastnit a těšíme se na příští rok. S přáním hezkého dne

Bc. Viktor Osička


DD Domino Plzeň
Dobrý den,
letos se akce opět povedla. Děti se snažily, nebály se namočit a vybojovaly 3. místo. Pro některé to byla první medaile v životě a odjížděly nadšené s přáním opětovné účasti příští rok. Děti zaujali i doprovodné atrakce, hlavně hra na bubny. Děkujeme opět za nestandartní zážitek.

Posádka z DD Domino, Plzeň


DD Dubá Deštná
Dne 11.5. jsme se na pozvání Múz dětem vypravili na závody dračích lodí do Prahy. Náš tým v počtu osmi dětí – „nejsilnějších chlapců“ a jednoho vychovatele zažil krásnou sobotu plnou zážitků a zápolení. Posádku v lodi s námi tvořil plzeňský DD. První dvě rozjížďky se úplně nepovedly podle očekávání. Před třetí jsme pozměnili rozmístění dětí na lodi a byl z toho bronz. Takže spokojenost.

Nejen loděmi jsme živi byli. Velmi dětmi vítané byly i doprovodné aktivity. Malé školičky jak na diabolo, žonglování, a také i bubnování na bonga. Např. Daniela úplně nejvíce zaujalo práskání bičem, ve kterém se postupně zlepšoval. Byl šikovný, ani si u toho neublížil.

Počasí se vyvedlo, viděli jsme, jak matka hledá a krmí na zemi zaběhlá malá ptáčata, popovídali jsme si se „starými známými“ múzami. Děti byly velmi spokojené a při odjezdu a ujišťovaly, zda příští rok pojedeme znovu. Doufáme, že ano.


DD Klánovice
Dobrý den,
moc se omlouvám, ale děti mi nic nenapsaly, i když jsem je žádala, ale přijely všechny hrozně nadšené, tak alespoň tato zpětná vazba. Moc děkujeme a těšíme se na příští Dračí lodě.

Zdraví, Dana Kuchtová


DD Dolní Lánov
Dobré ráno,
rádi bychom Vám poděkovali za krásnou akci dračí lodě dne 11.5.24 v Praze.
Měli jsme s sebou děti ve věku 8 - 17 let a všichni bez výjimky byly nadšené. Malé děti ještě nemohly pádlovat, ale mohly být s námi na lodi a být tak součástí celého zápolení. .Cestou zpět v autě trénovaly pádlování "hop,hop,hop" a těší se, že za rok už třeba trošku povyrostou a budou moci také pádlovat. Také doprovodný program byl zajímavý, naše děti znají bubny djembe - rády si zabubnovaly a nechaly si vymalovat své obličeje. A jelikož se letos vydařilo počasí, odpoledne si dokonce někteří otužilci i zaplavali ve Vltavě a nejmladší děti se snažily chytat rybičky.
Bohužel nemáme fotky přímo z lodě - na to nebyl vůbec čas.
Dračí lodě jsou pro všechny velice atraktivní akce, děkujeme Vám za možnost se jí zúčastnit a budeme moc rádi, když tato tradice bude pokračovat.

Za DD Dolní Lánov
Němcová Marcela - vychovatel

Dragonboat

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz