uskutečněné akce

159 - Škatule hejbejte se

16.6.2007

Foto z akce Dračí lodě jsou dokonce tak přitažlivé, že jsme v jejich rámci nenápadně odstartovali další projekt s pracovním názvem ŠKATULE HEJBEJTE SE.

…a škatule se hejbaly vesele a čile, nejdřív ovšem pomalovány rukama dětskýma i dospělýma, barvami jásavými, ale občas i temnými. To zřejmě, když se malému tvůrci do malování promítla nějaké smutná vzpomínka. Výsledek ovšem předčil naše očekávání, škatule prosvítily pláž a daly jí další výtvarný rámec. Zájem některých dětí byl takový, že je přes pestrou nabídku plážových činností nic jiného nezajímalo a malovaly a malovaly. Stejně zaujatě ke krabicím přistupovali i někteří „dospěláci“ z těch známějších samozřejmě autor myšlenky výtvarník Tomáš Paul, ale také Ljuba Krbová a Petr Vacek. Škatule malované prostě k létu patří…a patřit budou také k našemu letnímu táboru, který pořádáme pro děti z DD v červenci. No a když jsem u toho Škatulového plánování, prozradím, že spolu s Anifestem a nadací Rozum a cit chystáme další Škatulování na začátek podzimu do pražské ZOO. Termín se už kuje a můžete si být jisti, že kromě škatulí se tam setkáte opět se spoustou zajímavých múzáků, zažonglujete si, zabubnujete a ještě zbude prostor pro překvapení.

Takže nashledanou u ŠKATULÍ.

Karel Navrátil,
principál Múz

Fotografie Video

Další podobné akce (výjezdy):

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz