uskutečněné akce

314 - Benefiční koncert na podporu o.s. Múzy dětem

21.12.2011

Foto z akce V předvánočním čase se uskutečnila další z benefičních akcí na podporu o.s. Múzy dětem. Akce byla trochu poznamenaná státním smutkem, který se v tento den konal. Přesto do pražského klubu Futurum dorazila pěkných pár desítek fanoušků vystupujících kapel a Múzáků. V průběhu večera pak všichni účastníci uctili památku exprezidenta Havla minutou ticha a následně i minutou potlesku.

Celý večer zahájilo jazzové seskupení Mr.Zet, a to ve foye v blízkosti prodejního múzího stánku. Po několika odehraných skladbách se pomyslného žezla chopila kapela Genius a přenesla do funk-rockového hudebního světa. V průběhu jejich vystoupení přizvali na podium svou bývalou kolegyni-zpěvačku, která doslova „rozparádila“ netaneční část obecenstva. Chicken flighti opět předvedli skvělou show a roztančili sál, zejména pak ženskou část obecenstva. Pomyslné žezlo pak předali jednomu z Múzákú, a to kouzelníku Paulu Merildovi, který své vystoupení obohatil o zbrusu nové číslo, kdy nikdo nevěřil, že neodejde na dvě části. 4signs překvapili hned zpočátku tvrdším ražením celé kapely. Nevázanému tanci se oddalo na desítky lidí a nepřestali po celou dobu hodinového hraní. Celý večer zakončili Terror Incognita, přesto že byl značný skluz, pár desítek vydrželo i na jejich vystoupení, obohacení o několik příchozích z tanečních.

Škoda, že v rámci celého večera se ozýval nepříjemný pískající hluk z pódia a kapely i kouzelník nemohli tuto skutečnosti nijak ovlivnit.

Za o.s. Múzy dětem děkujeme všem účastníkům i návštěvníkům a těšíme se na další z akcí. Díky patří též klubu Futurum za technickou i reklamní podporu a nové spolupracovnici Lúce za skvělou prezentaci na Múzím stánku a v neposlední řadě Jakubovi Troníčkovi za fotodokumentaci.Na účet Múz putuje výtěžek akce, který činí 6150 Kč.

Plánujeme tři další akce, zatím neprozradím interprety, ale věřte, že se máte vskutku na co těšit.

HUDBĚ ZDAR A PŘÍŠTĚ NA SLYŠENOU!

Za Múzy, Marie.

Zúčastněné kapely: Genius, The First Try Of The Chicken´s Flight, 4SIGNS, Terror Incognita

Vážení hosté: kouzelník Paul Merild a body painter Bob Hochman

STORM
Fotografie

Další podobné akce (výjezdy):

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz