uskutečněné akce

450 - VVV aneb Velmi vydařená vernisáž (v Portheimce)

31.10.2017

Foto z akce V úterý před Dušičkami jsme odstartovali už třetí velkou výstavu Múz dětem v pražské Portheimnce. V nových prostorách, s čerstvou podporou ze strany DM drogerie /finanční i personální - o hosty se staraly sličné šéfky dvou smíchovských obchodů Jitka a Nikola / s novinkou v podobě dvou pomocnic při instalaci - studentek interiérového designu Zuzanou a Tinkou a samozřejmě i s řadou nových děl od našich skvělých podporovatelů výtvarníků.

Všechny tyhle novinky spolu s víc než slušnou účastí hostí se postaraly o to, že podvečer proběhl po všech stránkách bezvadně. Vydraženo bylo přes dvacet položek, licitátor Paul Merild se tentokrát ani nedostal ke kouzlení (vynahradí si to už příští středu na další a/u/kci v Portheimce:), písničky Jakuba Nohy a minimalistické etudy Toníčka Novotného šly večeru i přítomným k duhu, stejně jako nestrojené angažmá spoluzakladatele Múz Petra Vopelky. Zastoupení radnice Prahy 5 bylo větší a pro Múzy ve všem směrech ještě prospěšnější než při ročnících minulých. Navíc se nejhojněji dražící dámy obě Marie (Aschenbrennerová a Sternvá), obě zastupitelky na radnici Prahy 5 i pan radní Herold chystají navštívit také naši mikulášskou dernisáž 6.12.

Všem patří veliký dík!!!
A také pozvání na další akce – vždy ve středu 8.11. a 22.11.
Na shledanou v Portheimce!!

Karel Navrátil – principál Múz dětem

Galerie Portheimka
Fotografie

Další podobné akce (výjezdy):

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz