uskutečněné akce

471 - PATRON: Seznamovací víkend kluků a patronů

20. - 22.4.2018

Foto z akce Další seznamovací víkend nových patronů a jejich budoucích mladších kamarádů se konal opět v rekreačním středisku Sázavka ve Zlenicích u Čerčan. Velká část programu se odehrála na raftech, které jednak poskytly příležitost k tomu se v "uzavřeném" prostoru seznamovat, ale také popud k několika „lodním bitvám“. Užili jsme si ohromné zábavy a odměnou nám byla večerní grilovačka, jejíž organizaci si vzali za své sami patroni s klukama.

Znova jsme si užili skvělý pocit, kdy na začátku víkendu sedí v místnosti dvě zdánlivě nesourodé skupiny a na konci je v té samé místnosti jedna velká parta kluků a chlapů stmelená společnými zážitky a nabitá stejnou pozitivní energií.

Víkendu pomohla i účast jedné už fungující patronské dvojice, od níž mohli patroni i kluci čerpat autentické informace o tom, jaké to je společně se setkávat a co tak spolu dělávají.

Z víkendu nakonec odjíždělo 5 nových patronských dvojic a velkou radost nám udělalo, že i kluci z Kašperských Hor a České Kamenice už mají své patrony. V těchto regionech se totiž patroni obtížně získávají.

Jen tak dál.

Lukáš /manažer PATRONa/
a Karel /principál Múz dětem/

Projekt
Fotografie

Vlastní stránky

Další podobné akce (výjezdy):

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz