uskutečněné akce

504 - Múzy dětem v Portheimce 2019 - a(u)kce č. II

25.10.2019

Foto z akce Od vernisáže přibyly v Portheimce další obrazy (mj. od Martina Patřičného a Jirky Navrátila sr.), onemocněly hostesky, ale s pomocí kustodky paní Libuše a obětavé pokladní Ivanky jsme vše zdárně připravili, takže v páteční večer před dlouhým volnem zbývalo jen doufat, že všichni neodjeli vychutnávat babí léto do přírody mimo Prahu a naopak dorazí potěšit se nejen širokou nabídkou obrázků, ale také jedinečnou atmosférou. Tu tentokrát výrazně zpestřily písničky Petra Nikla, kouzla neodmyslitelného mága Paula a snad také naše (Hazuky) hudební zákusky. Protože si s Petrem i s námi zpívalo poměrně četné publikum je zřetelné, že se naše přání naplnila měrou vrchovatou.

Tentokrát jsme měli i poměrně četné dětské publikum, opět dorazila řada autorů, kromě vystupujícího Petra Nikla a Paula Merilda tu byli také Libuše Novotná, Honza Kment (s nakažlivě se radující sestrou ze zámoří), Jirka Navrátil sr. a nakonec dorazil i Jura Plieštik. Podpořit nás přišli i mí někdejší spoluhráči jako extemporální Pepa Petrásek a řada dalších přátel a příznivců, jejichž přítomnost byla příjemným překvapením. Navíc přispěli k tomu, že i finanční výsledek druhé aukce předčil druhou aukci loňskou.

Tak uvidíme, jestli tenhle potěšující trend potrvá i na letos poslední hudebně a magicky ozvláštněné aukci ve čtvrtek 14.11. Budeme se na Vás těšit v 17:30. Na shledanou!

Fotografie

Další podobné akce (výjezdy):

 
 

ZakulaceníZakulacení Múzy dětem, z. s., Štefánikova 249/28, Praha 5, 150 00, IČ: 26636468, č.ú.: 250078927/0300, info@muzydetem.cz